Makaleler

İnsan ve Yaşam Alanı Dengeleme

İnsan bedeninin duygu ve düşüncelerinin negatif enerjilerden arınıp çakra dengelemeleri auralarımızın güçlendirilip, insan bedeninin dengede kalması sağlanıyor ise yaşam alanlarımızın da bu dengeye ihtiyacı vardır. Bedenimiz ve yaşam alanlarımız bir bütündür.
2000 Yılından bu yana yaptığımız çeşitli eğitim ve enerji uygulamaları sırasında insanların, bilmedikleri konular olduğu

ve bu dış etkenler içerisinde farkında olmadan maddi-manevi sorunlar yaşadıklarına defalarca şahit olduk.

İnsan, bedeninde ruhsal-fiziksel rahatsızlıklar yaşıyor yada sosyal yaşamında, maddi-manevi sorunlar yaşıyor ise yaşam alanlarımıza da bakmak gerekir, çünkü insan bedeni ve yaşam alanı bir bütündür. Yaşam alanlarınızın altında mezarlık mı, yoksa logar mı var? Akarsu mu geçiyor yada evinizde sizden önce başkaları oturmuş mu? Bir çok etkenin farkında değiliz ancak insanlar gibi mekanlarında karması vardır. Evinizin ve iş yerinizin içerisinde, sizin olana kadar neler yaşandı ise sizinde bunlardan etkilenmeniz kaçınılmaz. Yaşamınızı, daha huzurlu, mutlu ve başarılı geçirmek istiyorsanız, sizlerin de yaşam alanlarınız gibi taramalarının yapılıp, fiziksel bedeninizin ve yaşam alanlarının dengelenmesi gerekir.

Yolunuz açık, ışığınız bol olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu